Kategooriad
you do you

How lucky I am to have something that makes saying goodbye so hard

MY PORTUCHEESES AND AUSTRIANS AND OUR AWESOME EVA&IRIA-

I can surely say that I’ll never forget this experience as long as I live.

I had to say goodbye to you today and I would like to thank you SO much (again) for the endless love, jokes, support, amazing food and the loooud noise. And haha as I told you, I would cry and so I did haha 😂 We’ll see again someday, I promise you ❤ At least we all know how to swear in different languages now, this is very important! I will make the photo gallery later when I’m back at home, stay tuned. I wish all of you the best and I hope thay you guys will never have such annoying neighbour as we had in our flat 😙

Oi jumal, kuu  on liiga lühike aeg ja see möödub ikka hullumeelselt kiiresti. Kurb oli enda hulludega lahku minna, pisarad voolasid mul korralikult 😄. Aga teadmine, et ma saan alati neile külla minna ja nemad mulle, teeb tuju paremaks. Elame ju kõik väikeses Euroopas. Ma mäletan siia sõitmist nagu eilset päeva ja nüüd pidin jälle autosse istuma ja A Corunasse, kus lennujaam asub, tagasi sõitma. See kuu aega möödus niii produktiivselt. Kuigi füüsilist tööd tegime pigem vähevõitu, oli see just korralik elukool:) Ma ei ole siia blogisse enamus asju kirja pannud, mida me oleme teinud/öelnud/naernud ning ma arvan, et jätangi selle nii. Loodan, et kui Caritas meie loodud social gardenit läheb saagist koristama, oleme kellegi  kõhule vähemalt pai teinud.
Lühiprojektidega on ikka jama küll, mina õnneks nautisin siinset aega esimesest päevast, kuid sellest jäi nii väheseks. Tahaks oma grupiga veel kaua koos olla, aga ju siis peab õppima inimestele, kes on niiii kalliks saanud, headaega ütlema ning lootma ning selle nimel kõik tegema, et see viimaseks nägemiseks ei jääks.

Kui tekitan siia galerii, siis kirjutan ka pikemalt mõne asja kohta veel juurde ja teen ka lõppkokkuvõtte sellele peatükile minu elus.

Seniks ciao.