Kategooriad
you do you

Elu

​Mitte keegi ei saa teile öelda, mis on õige ja vale. See peaks olema tunnetuslik, inimese vaba vaimu vääriline, et talle ei suruta definitsioone taolistest defineerimatutest asjadest ette. Seda ei saa teha isegi Su kõige lähem kaaslane.

Me oleme siin, järelikult on kõigil õigus siin olla ja oma häält ning nägemust omada. Kuna elu Maa peal on ajutine, oleks mõistlik see täita sellega, mis teid päriselt õnnelikuks teeb, mitte sellega, mis teid sügavustesse kisub.

Arvestama peaks, et Maailm ei ole teile mitte midagi võlgu. Halba õnne ei ole mõtet kõiges süüdistada, ehk peaks ka vahelduseks enda sisse vaatama?

Kui olete teinud vea, ehk juba korranud seda viiendat korda ja te mõistate lõpuks oma käitumise hävituslikkust, tunnistate seda endale, siis ei ole lõpuks mitte kellelgi õigust öelda, et “mina olin kunagi selline ja see pole õige”. Igal inimesel ON oma rada, meil kõigik on valida, mis suunas me liigume. Meil on imelised meeled ning saame arendada oskust rahulikult võtta. Miks mitte seda kasutada ja mõista, et PRAEGUSES hetkes Sa ei pruugi olla kõige parem Sina. Sa arened, õpid, koged, kaotad, saad haiget. 

Jah, imeline on püüelda hetkede kaupa täiuslikkuse, meelerahu ning arusaamise poole, kuid võiks kaaluda ka seda, et ehk need kaovad meil sootuks eest ära, kui me neid agressiivselt püüda üritame? Ehk, kui me oleme kannatlikud ja anname endale ja teistele aega, tulevad nad ise meie juurde? 

Kes on teine inimene ütlemaks, et “Sind ei oota mitte miski”, tuues välja minu kõige nõrgema koha? Kas kellegi viide sellele kaotab hetkega minu nõrgad küljed? Kindlasti mitte. Kes üldse teab, mis mind ees ootab? Praegune Elu on nii ajutine, kiireloomuline. Kõik me üritame sellega oma parimal moel hakkama saada. 

Mida ma selle kõigega öelda tahtsin- Sa ei ole kellegi teise arvamus Sinust. See, kuidas teised Sind näevad, ei ole Sina. Mõned meist tõesti tahavad elada kirgast elu täis kõiksuguseid emotsioone, k.a negatiivseid. Sul on õigus oma arvamus endale hoida, Sa ei pea olema alati rõvedalt aus. kui Sa tahad midagi enda teada jätta, ei tähenda, et Sa oled halva hingega inimene, kellel pole julgust tõtt näkku öelda. Sa võid seda teha, aga kui sellega kaasneb tunne, et see ei anna Sulle midagi, siis las ta jääda. Tähendagu see siis haigetsaamist- ju siis on seda kogemust mulle/meile vaja.

 See on see, kuidas inimesed loovad oma elust kunstiteose. Me oleme siia õppima tulnud. Õige ja vale on vaid teie südames, hinges. Seda tasuks järgida.
*ps ma ei ole kedagi õpetama tulnud, ma üritan enda mõtetes lihtsalt selgust saada. Ma ei sunni kedagi seda blogi lugema:)

Jõudsin ilusti Austraaliasse ja ma olen juba 100% kindel, et see oli õige otsus.