Kategooriad
you do you

Muutuvad mõtted

Hei!

Sukeldusin oma 2016-2018 päevikusse ja mõtlesin mõned avaldamata kirjatükid siia üles riputada kuid mida kauem ma neid lugesin ja ümber kirjutasin, seda enam sain aru, et ei ole mõtet vanu emotsioone taas omaks võtta kui elu on juba nõnda palju edasi liikunud (ja kes suudab lõputult lugeda luuletusi kaskedest, koduteedest ja suitsusauna lõhnast.) Kuid siiski leidsin pärleid ka, erinevaid mantraid ja afirmatsioone, mille panin kokku ilmselt “mõtteid muutes rikkaks” raamatust (mida ma pole siiamaani Kirillile tagastanud 2016 keskpaigast saati- tuhat vabandust!) aga panen need kohe ritta, ehk kellelegi kulub kohe marjaks ära-

  1. Ma tean, et minu võimuses on saavutada oma elu eesmärk ja sellepärast nõuan ma endalt järjekindlat ja lakkamatut tegutsemist selles suunas. Käesolevaga tõotan, et pühendan end sellistele tegevustele.
  2. Ma olen teadlik sellest, et minu teadvuses olevad dominantsed mõtted väljendavad end lõpuks materiaalses maailmas, füüsilises tegevuses, muutudes meie füüsiliseks reaalsuseks.  Hakkan iga päev keskenduma missuguseks inimeseks tahan saada ning millist reaalsust tahan igapäevaselt kogeda, luues endale sellest täpse ettekujutluse.
  3. Arendan enda ettekujutlust, eneseusaldust ning kindlameelsust. Mina ise loon enda elu.
  4. Ma olen sõnastanud kirjalikult oma elu eesmärgi ja ma ei peatu enne kui olen arendanud piisava eneseusalduse selle saavutamiseks.
  5. Ma võidan inimeste usalduse oma usuga nendesse ja endasse. Negatiivse hoiakuga teiste suhtes ei saavuta ma iial edu.

Mul on äärmuslikult elamine hakanud uusi ägedaid mõtteid ja tundeid tekitama. Äärmuslikult, sest mul puudub igasugune oskus või ehk isegi tahtmine tasakaalu leida põhimõtteliselt kõigega. Alustades söömisest- kas pole üldse isu ja ei mõtle toidust või söön 5kg päevas, kas väga tervislikult ning toitvalt või täielikku õlist läbi imbunud hot boxi kraami, töötamisega on ka omaette lood… kas mul pole üldse tööd või on nii palju, et üksteist päeva järjest olen öövahetuses, magan päikesevalguse maha ja maksan nädalas nii palju riigile makse, et tahaks valitsuse ukse ette karjuma minna. Aga mis seal ikka, mul oli just kolm vaba päeva, millest enamuse magasin maha ja öösel ei saanud üldse und. Mul oli (ja ilmselt natuke on siiamaani) suur äng, et miks inimkond üldse töötama peab 😀 Aga keegi teine pole selles süüdi kui mina, et selles samas (nõia)ringis olen, sest ma pole piisavalt energiat ja tahtmist panustanud sellesse, et end kunsti ja muusikaga ära elatada (ja mis kunst ja muusika? kõik see sahtlisse kirjutatud teema!) ja ehk polegi praegu aeg seda elu elada- tööl on kohati täitsa lõbus, ma ei tee nalja! Kui midagi väga tõsiselt ei võta, siis on tore. Koolist omandatud tarkus võimalikult lihtsalt/vähese energiaga kuid kavalalt ja võimalikult efektiivselt läbi närida kulub täiega marjaks ära praegu.  Ja tööle maiustuste kaasavõtmine aitab ka alati, lausa lust vaadata, kuidas magushapud (vegan)kummikarud täiskasvanud inimestel silmad särama panevad. Väiksed asjad siin elus.

Olen hakanud üht uut mediteerimisviisi kasutama, mis peaks reaalsust oma tahte järgi pikapeale kujundama. Walking meditation ehk kõndimismeditatsioon on selline vahva visualiseerimise mäng, kus ma väliselt kuidagi teistmoodi ei tundu, kuid viin end sellisesse energiaseisundisse, mis parasjagu vajalik tundub- ingel, madu, lõke, mis iganes. Või mõtlen sellele, mida väga oma ellu sooviksin ja kujutlen, et mul on see juba olemas. Põhiline on uskumine ja oma tunnete tundmine. Lisan siia lingi ka neile, kes edasi soovivad uurida, tegemist on kusjuures mu lemmiku inimesega youtube’i-maastikul.

Ja kui juba siiamaani tulime, siis lisan paar linki veel kanalitele, mida alati jälgin ja mis on tohutult kaasakiskuvad (kui oled vandenõuteoreetik või tõeotsija nagu mina.)

Ja midagi maaväliste huvilistele, siin on mu kaks lemmikut kanaldajat, kes mõlemad juhtuvad töötama plejaadlastega.

Ja küll ei tee küllale liiga lemmikutest rääkides, siin on veel kanaldusi ja mõtisklusi kirjutistena-  Ilona Karula Algolemuse blogi

Täiega suur rõõm on viimasel ajal elus olla kõigele vaatamata, mis maailmas toimub. Selline tunne on, et kõik läheb paremaks ja helgemaks tervel planeedil ning universumis. Uued energiat muudavad meid ning meie muudame energiaid samamoodi. Ja kui küsida antud linkide põhjal, et kas ma usun ka kõike seda? Muidugi usun! Põnev 🙂

Mu praegune projekt on manifesteerida enda ellu üks lahe trumm nimega handpan või hang drum. Avasin selleks juba säästukonto ja panustan selle unistuse täitumiseks iganädalaselt. Kujutan juba ette, kuidas sellest helisid välja võluksin ja ägedaid videoklippe salvestaksin.

Üritasin vahepeal ennast Eestis sessioonõppega kooli ka nihverdada aga kuidagi üldse ei liikunud see teema, esiteks ma ei saa Austraaliast lahkuda korraga rohkem kui kolmeks kuuks, teiseks ei vastatud mu põletavate küsimustega e-mailile  ja tähtaeg on ka juba kukkunud. Minust saab vist selline inimene, kes viiekümnesena endale eriala hakkab omandama, sest elu juhtub koguaeg ja oska end veel paigale sundida 😀

Täiesti seosetu postitus aga siin ta on,

Jane xx